Aktualnosci
Wycieczka Wieliczka - Kraków – Ojców PDF Drukuj Email
Read more
 
Uczniowie z rodzicami, nauczycielami oraz członkami Skarżyńskiego Stowarzyszenia uczestniczyli w trzydniowej wycieczce. Program wycieczki był wyjątkowy i bogaty.
W pierwszym dniu uczestnicy zwiedzili słynną kopalnię soli w Wieliczce, w której poza licznymi ciekawostkami 125 metrów pod ziemią podjęci zostali obiadem w „Karczmie górniczej”. W drodze do Olkusza zatrzymaliśmy się w Sanktuarium w Łagiewnikach.
Drugi dzień zwiedzania rozpoczął się od wizyty w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego Kraków – Balice, gdzie można było obejrzeć wystawę poświęconą szkolnemu Patronowi płk. pilotowi Skarżyńskiemu oraz historię lotnictwa. Wycieczkowicze mieli niebywałą okazję zasiąść w kabinie pilota samolotu transportowego CASA oraz obejrzeć starty i lądowania samolotów pasażerskich na pobliskiej płycie lotniska.
Więcej…
 
Wyjazd do Kłodawy PDF Drukuj Email
Read more
W dniu 07.09.2011r. uczniowie w ramach realizacji projektu „Ty też potrafisz” finansowanego ze środków EFS uczestniczyli w wycieczce do kopalni soli w Kłodawie.
Wyjazd był również doskonałą okazją do zwiedzania obiektów w niedalekim Uniejowie. Wycieczkowicze z klasy IV i VI mogli poznać historię kopalni, zobaczyć tradycyjne metody górnicze, które pozwalają zachować w pełni stworzone przez przyrodę walory kłodawskiej soli. Niezapomniane wrażenia pozostawił zjazd windą na poziom 600m pod powierzchnią ziemi. Uniejów zaciekawił wszystkich swoją panoramą oglądaną z wieży Zamku Biskupów Gnieźnieńskich oraz źródłami termalnymi.
Opiekunami były panie: p. R. Goślińska i p. A. Dzikowska.
Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
   

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL